Jdi na obsah Jdi na menu
 


Těhotenství trvá 280 dní, to odpovídá 40 týdnům nebo 10 lunárním měsícům po 28 dnech.První den gravidity je vlastně 1. dnem poslední menstruace, vývoj plodu od oplodnění do porodu trvá tudíž asi o 2 týdny méně. Všechny uvedené údaje jsou průměrné, proto nejsprávnější odpověď na otázku o délce těhotenství je, že trvá 40 plis minus 2 týdny. Do konce 3. měsíce mluvíme o budoucím dítěti jako o zárodku (embryo), dále až do porodu jako o plodu (fétus)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

What is a salutary blood power

(ALiveLoreDweni, 8. 10. 2018 5:12)

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque set votre determination bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-10mg/

What is a salutary blood make

(ARulnelsollawn, 28. 7. 2018 11:12)

Poids est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre determination bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/vente-cialis-en-belgique/

toulavá kočka

(anna robbova, 22. 6. 2013 19:42)

k naší babi se do dřevníku nastěhovala toulavá kočka (velmi mladá)s malým kotátkem a babička(je lékařka)říká,že čeká další,jak zjistíme kdy se narodí?(babička totiž je na chalupě jen o week-endu a nechceme aby se té kočičce ani kotěti nic nestalo

lunarni mesic

(strasak jakub, 2. 4. 2008 20:57)

potebuju fo fyziky jak dlouho trava lunarni mesic prosim o okamzitou odpoved